نوشته های وبلاگ

لباس مناسب برای شرکت در جشن عروسی

لباس مناسب برای شرکت در جشن عروسی

شما به يک عروسي دعوت شده ايد ، براي انتخاب لباس مورد نظرتان دچار مشکل شده ايد ، و از سوي ديگر دلتان مي‌خواهد در اين جشن شما تک باشيد ، بايد چه کرد ؟معمولا افراد هنگامي که به يک جشن عروسي دعوت مي‌شوند ، تا شب مورد نظر فرا رسد دچار استرس مي‌شوند .

در اين مقاله با ما همراه شويد تا شما را به هدف مورد نظرتان برسانيم :

اگر شما فاميل ، اقوام ، درجه ي اول باشيد که مي‌خواهيد به عروسي برويد ، لباسي که مي‌خواهيد انتخاب کنيد ، خيلي سخت تر خواهد بود . اگر جشن عروسي که مي‌خواهيد برويد در فصل تابستان است ، توصيه مي‌شود که از رنگ‌هاي خيلي روشن بپرهيزيد .

رنگ‌هاي تيره ، رنگ‌هاي ملايم بيشتر براي اين فصل مناسب هستند . مانند : مشکي ، رنگ‌هاي تيره ، ….

اگر جشن عروسي که مي‌خواهيد برويد در فصل زمستان باشد بهتر است از رنگ‌هاي روشن ، بژ ، … استفاده کنيد .

البته لازم به ذکر است رنگ‌هاي مانند : مشکي ، سفيد در تمام فصول و تمام محافل مي‌توان استفاده کرد .

اگر جشني که مي‌خواهيد برويد قرار است در روز برگزار مي‌شود، مي‌توانيد ماکسي يا پيراهن بلندي را انتخاب کنيد ، يا شلواري که داراي پاچه‌هاي گشادي باشد . اما ترجيحا بهتر است لباس‌هاي مانند کت ودامن را انتخاب کنيد .

لباس‌هاي را که بهتر است براي جشن‌هاي شبانه انتخاب کنيد :
لباس‌هايي را که براي مهماني‌هاي شبانه مي‌خواهيد بپوشيد لزومي ندارد که بلند باشد ، اگر هم بلند باشد بايد از يک ناحيه ي ديگر باز باشد تا جلوه ي شيک و شکيلي را به شما ببخشد .

بخصوص دختر خانم‌هاي جوان نبايد لباس‌ها و ماکسي‌ بلند را بپوشند. زيرا شکل و فرمي زنانه به شما مي‌بخشد .

راجع به پارچه‌هايي با اليافي مانند ابريشم ، ساتن ، ارگانزا ، …. مخصوص جشن‌هاي عروسي هستند و بستگي به سليقه و علايق شخصي هر کس دارد ، که مايل باشد از کدام يک از اين نوع پارچه‌ها استفاده کند. معمولا لباس‌هاي که براي مراسم ازدواج مي‌پوشند داراي شکل و فرمي بلند هستند .

اگر لباس شب شما داراي حالت و فرمي مربع شکل مي‌باشد کفشي که مي‌پوشيد بايد داراي پاشنه ي پنج سانتي باشد تا لباس شما بهتر نمايان شود . دختر خانم‌هاي جوان که ديگر نه نوجوان هستند و نه به سني رسيده اند که مانند خانم‌ها لباس بپوشند بهتر است کفشي را که مي‌پوشند 2 – 3 سانت پاشنه داشته باشد نه بيشتر زيرا اگر داراي پاشنه ي بلندي باشد حالت زنانه به خود مي‌گيرند.

البته نکته ي ديگري که در رابطه با پوشيدن کفش در مجالس عروسي وجود دارد اين است که کفشي را انتخاب کنيد و بپوشيد که راحت باشيد ، زيرا شما زمان زيادي را بايد با همان کفش‌ها سپري کنيد ، بخصوص اگر بخواهيد برقصيد حتما بايد کفش ‌هاي راحتي بپوشيد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *