نوشته های وبلاگ

5 اشتباه مهم آرایشی

5 اشتباه مهم آرایشی

1 – لب های چسبنده براق
در سال های اخیر رژ لب های چسبنده براق در بازار رواج پیداکرده است و اغلب لزج هستند و همه چشمها به آنها خیره می شوند. اما شما باید بدانید که مردها از لب هایی که اینگونه چسبنده و براق هستند منزجرند . لبهایی که به طور معمول ساعتها به طور چسبانی روی هم چسبیده اند!
2 – موهای چوب شده
هیچ مردی دوست ندارد به سمت زنی برود و انگشتانش را درموهای کسی فرو بکند که موهایش را از فرط آرایش با انواع اسپری و کرم موها به حالت چوب درآورده است . به دنبال آرایش مویی باشید که کاربردی تر باشد موهایی که فرهای زیبا به موهای شما بدهد و یا یک دم اسبی بسیار شیک و زیبا!
3 – رژ لب های برجسته
یکی زیادی روشن است و دیگری زیادی تیره؛ اما زمانیکه نوبتبه سایه های رژ لب می رسد مردان سخت گیر می شوند. یک رنگ صورتی طبیعی می تواند ایده ای کاملا مناسب برای لب های یک خانم متشخص باشد
 4 – موهای اضافه شده (اکستنشن ها )
مردها هرچیزی را به صورت طبیعی اش دوست دارند. می توانیدانواع جواهرات و لوازم آرایش را در کیفتان داشته باشید ، انواع اکستنشن ها ، زنجیرها اما سعی کنید خودتان را به شکل عروسک در نیاورید.
5 – چشمان زیاده از حددودی شده
این فقط شمایید و یک آینه و یک سایه چشم. اما اگر زیاد ازاین سایه چشم تان استفاده کنید خودتان را در آینه بسیار زشت و غیرطبیعی می بینید. اگر سایه چشمان تان بیش از حد تیره و دودی باشد جلوه ناخوشایندی به چهره شما خواهد داد. یک آرایش ملایم و دودی جذاب می تواند هر مردی را به سمت شما جذب کند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *